גם באירוע עסקי – קייטרינג אסאדו לאירוע מושלם

בין אם מאחוריכם רזומה מרשים בהפקת אירועים בסביבה עסקית ובין אם זו לכם הפעם הראשונה בה הנכם מופקדים על פרויקט בסדר גודל שכזה, סביר להניח שגם אתם מוצאים את עצמכם מתחבטים בשאלת המיליון דולר ומחפשים את הדרך לקלוע לחיכם של כל המשתתפים באירוע. איך עושים את זה? בשביל זה יש קייטרינג אסאדו!

מהו אסאדו?

אסאדו היא שיטת צליית בשר קסומה הנשענת על מיטב סודות המטבח הדרום אמריקני ומציעה חוויה קולינרית מסעירה לכל חך. במהלך השימוש בשיטה נצלים נתחי בשר גדולים ומרשימים מעל גבי אש גלויה למשך מספר שעות. בסופו של התהליך, המנוהל בידי מומחה אסאדו המנצח על הצלייה במומחיות מרובה, מתקבלים נתחי בשר רכים, נימוחים ומעלי ניחוחות כובשים שלא ניתן לעמוד בפניהם. המשתתפים באירוע מוזמנים לבחור את הנתחים המועדפים עליהם ונערכים לחגיגה גסטרונומית מושלמת, כאשר הבשר מוגש לצד סלטים טריים וססגוניים המשלימים את החוויה מן הפן הקולינרי ומן הפן הוויזואלי כאחד.

כיצד קייטרינג אסאדו ימנף את האירוע העסקי הבא שלכם?

בהתחשב בכך שבשר נחשב לאלטרנטיבה היוקרתית ביותר על מפת האירועים ובתחשב בעובדה שחלקו הארי של כל קהל נבחר מעדיף בשר איכותי וצלוי היטב על פני כל אלטרנטיבה אחרת, הרי שקייטרינג אסאדו לאירועים קטנים או גדולים יהווה את הבחירה הקולינרית האולטימטיבית לאירוע עסקי בכל סדר גודל. יתירה מכך, כדוכן ריחני ולוהט, דוכן האסאדו באירוע משמש כמייצר אווירה מן השורה הראשונה ומציע ריגוש אין סופי שיש בו ציפייה דרוכה לסופו של התהליך והרבה התרגשות לכל אורך הדרך.

על מה חשוב להקפיד בהזמנת שירותי קייטרינג אסאדו?

בחירת קייטרינג נכונה חשובה תמיד ואחראית, במידה רבה מאוד, על רמת ההצלחה של האירוע שלכם. אך באירוע עסקי, אין כל ספק, כי הבחירה בקייטרינג הנכון חשובה הרבה יותר והיא זו המבטיחה את הצלחתו הסופית של האירוע בו מושקעים מרב ומיטב המשאבים. לכן, חשוב ביותר לערוך סקר שוק מקיף ומעמיק ולחפש ספק שירותי קייטרינג אסאדו המצטיינים במקצועיות בלתי מתפשרת, בניסיון רב, באמינות גבוהה ובשירות. בררו מראש האם ספק השירותים עומד בלוח הזמנים המוגדר מול הלקוח, האם הוא מקפיד על אספקת מוצרים מלאה בהתאם לחוזה המוסכם, האם אנשי האסאדו הנשלחים מטעמו לשטח מיומנים דיים והאם הם ידידותיים ואדיבים במידה מספקת. זכרו, כי איש האסאדו באירוע איננו עוד איש צוות טכני בלבד. כמי שמופקד על הדוכן המושך את מיטב תשומת ליבם של האורחים לכל אורך האירוע, על איש האסאדו להיות ידידותי, חברותי, חייכן ואדיב ועליו לדעת כיצד לשלהב את הרוחות ולשדרג את האווירה בעזרת דוכן האסאדו כשאתם, כבעלי האירוע, נהנים מערך מוסף של אווירה מלוכדת, משולהבת ונלהבת מצד האורחים המצפים בקוצר רוח לנתח הבשר המושלם שלהם.