בוריס וולפמן – להתרחב אל מעבר לאופק

איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן, אינו נח לרגע. כמי שהקים את חברתROYAL INOVATIVE, אשר פעילותה רק הולכת ומתרחבת עם השנים, הוא מקיים הלכה למעשה את ההבנה שכדי להצליח בעולם העסקים הדינמי של ימינו חשוב לא לקפוא על השמרים, אלא תמיד להמשיך ללמוד ולהתחדש.

חברתו של וולפמן מקיימת בשנים האחרונות פעילות עסקית ענפה ומגוונת. פעילות זו מתפרשת על מספר תחומים, החל מסחר ושיווק בינלאומי של מוצרי גלם כגון שמן קנולה, פירות וירקות, וכלה במתן אשראי למימון עסקאות. הניסיון והידע הרבים שצבר בתחום הסחר הבינלאומי ובתחום היזמות העסקית מאפשרים לחברתו לעמוד בשורה הראשונה של החברות בתחומים אלו.

יזמות עסקית בינלאומית

בוריס וולפמן הוא איש עסקים ויזם יוצא דופן. הצלחתו הבינלאומית בארץ ובחו”ל מעוררת הערכה רבה, הן בקרב עמיתיו למקצוע, והן בקרב אנשי עסקים ויזמים צעירים אשר רק מתחילים את דרכם בתחום. חברתו היא דוגמה לכך שניתן ליצור שיתופי פעולה מגוונים, ולאו דווקא להתמקד בתחום עסקי אחד וצר, ובכך למנף את ההצלחה אף יותר.

חברת ROYAL INOVATIVE מקיימת קשרים עסקיים עם גורמים שונים בארץ ובעולם. החברה עוסקת בשיתופי פעולה בתחום הפירות והירקות עם מגדלים בטורקיה ואחראית על תהליכי אריזה, שיווק, ייבוא וייצוא של פירות הדר, ירקות ותפוחי עץ במדינה זו. כמו כן, היא הבעלים של שני בתי אריזה, אחד לתפוחי עץ בעיר ספרטה והשני לפירות הדר בעיר מרסין. מגדלים שונים ברחבי טורקיה חתומים על הסכמים בלעדיים עם החברה, אשר משווקת את התוצרת שלהם בישראל וברחבי העולם.

הייחודיות של שיתופי הפעולה של בוריס וולפמן נעוצה בבחירת השותפים העסקיים הטובים והאיכותיים ביותר. הגורמים עימם הוא משתף פעולה הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מומחים בתחומם ובעלי ניסיון רב והכשרה. ייחודיות זו היא המאפשרת לחברה לחתום על הסכמי סחר במגוון רחב של תחומים – ברזל, דלקים, זהב, יהלומים, כלים חד פעמיים, מים מינרלים ועוד – ואם תשאלו את בוריס, זוהי רק ההתחלה.

מתן פתרונות אשראי ותמיכה לעסקים

תוך כדי עשייה ועבודה יומיומית בתחום הסחר הבינלאומי, החליט בוריס וולפמן לעסוק ולהעמיק בתחום נוסף. בשנים האחרונות מעניקה החברה שלו פתרונות מימון ואשראי לעסקאות שונות בתחום הסחר והיזמות, כאשר בחלק מעסקאות אלו לוקחת החברה עצמה חלק פעיל.

שאיפתו של וולפמן היא לעזור לבעלי עסקים ויזמים אשר מעוניינים להרחיב את פעילותם העסקית בשוק הבינלאומי. מלבד פתרונות האשראי מוצעים לבעלי החברות, היזמים והסוחרים גם ייעוץ וליווי בביצוע העסקאות. הידע הרב שלו ושל המומחים המלווים את חברתו, ניסיונו העשיר וקשריו הענפים בארץ ובעולם מאפשרים לו לתמוך ביזמים אלו ולהעניק להם רשת בטחון בצעדי ההתרחבות הראשוניים שלהם.

ניתן לשאול ולתהות מדוע מסייעת חברת ROYAL INOVATIVE  לבעלי עסקים ויזמים אשר יכולים להיות בהמשך מתחרים שלה. התשובה לכך היא פשוטה. האני מאמין של החברה הוא כי מהלך של ייזום של ענפי מסחר נוספים וקידומם, תוך שמירה על האינטרסים של כל הצדדים המעורבים בעסקה, ממגדל הירקות והפירות ועד היזם או בעל החברה, ייטיב עם השוק ויוביל לכך שבסופו של דבר כולם ירוויחו יותר.

לא נח על זרי הדפנה

כאמור, בוריס וולפמן הוא איש עסקים אשר תמיד שואף ללמוד, להתחדש ולהרחיב את פעילותו. לצד הצלחתו הרבה בתחום הסחר הבינלאומי של מוצרי גלם, פירות וירקות, ובמקביל לכניסתו לעולם פתרונות המימון והאשראי, ממשיך וולפמן לפתח רעיונות, לחקור ולגלות שווקים חדשים וליצור שיתופי פעולה איכותיים.