כיצד מנהלים ומקדמים עמוד עסקי בפייסבוק

כל בעל עסק או בעל מקצוע אשר רוצים לזכות בחשיפה גדולה ברשת, לא יכולים להסתפק כיום רק באתר אינטרנט אלא הם צריכים להחזיק גם עמוד עסקי בפייסבוק. דרך עמוד זה הם יוכלו גם לזכות בחשיפה נוספת וכן ליהנות מאופציות שאינן קיימות או פחות אפקטיביות באתרי אינטרנט רגילים.

במאמר זה אנחנו נסביר כיצד ליצור עמוד עסקי בפייסבוק וכיצד מקדמים את העמוד בצורה נכונה, כך שיזכה בחשיפה גדולה. אנחנו בחברת נטוורק טיים בראשותו אייל אסולין, מתמחים בהקמת עמודים עסקיים בפייסבוק וקידומם. אנחנו עושים זאת עבור לקוחותינו, הן בעלי מקצוע בתחומים שונים והן בעלי עסקים קטנים וגדולים. במהלך השנים צברנו ניסיון רב, בו אנחנו משתמשים בשביל להשיג תוצאות עבור הלקוחות שלנו.

כיצד מקימים עמוד עסקי בפייסבוק בצורה חכמה

לפני שנסביר כיצד מקימים עמוד עסקי חשוב להבין למה בכלל אנחנו צריכים אותו. בקצרה נסביר, שדרך עמוד עסקי בפייסבוק אנחנו יכולים להיחשף לגולשים שלא יגיעו אלינו בשום צורה אחרת, אפילו אם יש לנו אתר אינטרנט מושקע, כמו כן אנחנו יכולים ליצור איתם תקשורת ופעילויות באופן שבלתי אפשרי כמעט ליצור דרך אתר אינטרנט רגיל, וכן אנחנו יכולים לפרסם את עצמנו בפייסבוק בצורה ממוקדת, כך שנגיע אל קהל רלוונטי בעלויות נמוכות יחסית.

בשביל להקים עמוד עסקי בפייסבוק, אנחנו מגדירים את סוג העסק ובוחרים שם לעמוד. בחירת שם היא משמעותית מאחר ואחרי מאתיים לייקים, לא ניתן לשנות אותו. לאחר מכן, עלינו לעלות תמונת קאבר לעמוד וכן תמונת פרופיל אשר תופיע בכל פרסום ובכל פוסט שאנחנו נעלה.

בשלב הבא, אנחנו נתחיל לעלות פוסטים, הן טקסטואליים והן תמונות וסרטונים, כמו כן אנחנו נתחיל להזמין אנשים להיות חברים בעמוד. את זה נעשה דרך פרסומות בפייסבוק, אתר האינטרנט שלנו, דיוור ישיר ובכל דרך אחרת אפשרית. מעכשיו והלאה עמוד הפייסבוק יהיה כרטיס הביקור הרשמי שלנו.

נקודות לקידום נכון וחכם של פוסטים בפייסבוק

כשאנחנו נכנסים לעמוד האישי שלנו בפייסבוק, אנחנו יכולים לראות לא מעט פוסטים של עסקים, חברות, ארגונים וגורמים אחרים. חלקם מושכים את העין שלנו, וגורמים לנו לעשות לייק לפוסט או לעמוד באופן כללי.

מאחורי כל פוסט כזה עומדים אנשי מקצוע שהשקיעו זמן ומחשבה כיצד ליצור פוסט שימשוך את העין שלנו ושל גולשים אחרים. הנה כמה המלצות כיצד עושים את זה נכון:

  • פוסט קצר תכליתי, שכולל תמונות או סרטונים. פוסט טקסטואליים בלבד אינם מושכים את העין, לא כמו פוסט שמכיל תמונות, סרטון, וכמובן קישור לאתר או לעמוד הפייסבוק.
  • רצוי לעלות את הפוסטים בשעות בהן אנשים פעילים ברשת. ההנחה היא שמדובר על שעות אחר הצהריים-ערב ופחות על שעות הבוקר.
  • יש לוודא שהטקסט כתוב בצורה ברורה, רהוטה, לא מתנשאת ולא מזלזלת.
  • הטקסט צריך להיות נגיש ונוח לקריאה, לא גוש אחד של מילים, אלא פסקאות, רווחים, כשהכותרת מופרדת מגוף הטקסט.
  • לפני שכותבים טקסט מסוים, צריך להחליט, למי הוא מיועד ולשם מה.

כאמור, אנחנו בנטוורק טיים – אייל אסולין, מתמחים בקידום עמודי פייסבוק עבור הלקוחות שלנו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעבוד גם איתכם.