תכשיטי הנסיכה קניון הזהב ראשון לציון

יום הנישואין זה אחד מהימים של התגשמות כל הפנטזיות הרומנטיות שלנו בו אנו מוקפים בכל האנשים האהובים בחיינו, שבאו לחגוג עימנו את יום חתונתינו, לתמוך ולהיות שם. יום הנישואים זה אירוע של פעם בחיים ועל כך, חשוב שהאירוע, על כל המוזמנים, יהיה בדיוק כפי שרציתם אותו ולפי רצונכם הבלעדי ושיעניק לכם אושר ושביעות רצון, על כל מרכיביו, החל מהאולם עבור בשמלה וכלה בטבעת. ומה מסמל יותר מהכל את הביחד הזה אם לא טבעת הנישואים?

מה החשיבות של הטבעת?

אמיר אסל מחנות תכשיטי הנסיכה בראשון לציון מסביר: “טבעת הנישואין איננה טבעת, טבעת הנישואים הינה סמל החיצוני היחידי בתרבות המערבית לכך שאתם נשואים, ועל כן חשיבותה כה גדולה, היא מה שנשאר גם לאחר סיום האירוע והיא הטבעת זו שמסמלת את האחדות שלכם אל מול הסובבים אתכם. הטבעת לא רק מראה לאנשים שסובבים סביבנו שאנחנו מעריכם ומכבדים אחד את השני, אלא בנוסף יום את הברית שנשבעתם ביחד לאהוב אחד את השני בכל מצב, ביום חול וגם ביום חג”. הוא מוסיף ומדגים על הטבעת שלו עצמו: “זוהי גם תזכורת אישית לנו, מפני שלענוד עם טבעת נישואין על האצבע זאת תזכורת לכך שהמעשים שלנו משפיעים לא רק עלינו וזו דרך להראות שאתם לוקחים את האחריות על שני הידיים. בשל העובדה שאנו מאחלים לכם הרבה שנות נישואים מאושרות ופוריות, אנו גם ממליצים לכם לעצב את טבעת הנישואין בהתאם, ככזו שתוכל לצעוד אתכם שנים רבות”.

איך בוחרים את הטבעת המתאימה ביותר לנו?

בשל היותן בשימוש יומי ולטווח הארוך, רצוי כמובן להשקיע בעיצוב טבעת הנישואים, הרי בכל זאת אתם הולכים לראות אותן על האצבע שלכם בכל יום במשך השנים הקרובות. לא רק החיצוניות זה מה שחשוב, אלא בנוסף רצוי לבדוק את איכות החומרים והגימור ולעשות מדידות שתבדוק שהטבעות מתאימות לאצבע במדוייק. גם הנושא הכספי משחק תפקיד כאשר מתעסקים ברכישת מתכת איכותית ויוקרתית ונכון שלא מומלץ להתקמצן, רצוי לקבוע מראש את התקציב,  דבר שעוזר לנו להתמקד יותר בבחירת הטבעת ולהימנע מחיכוכים מיותרים.

הבחירה בטבעת מבין טבעות נישואים נוצצות יכולה להיות קשה, בגלל המגוון העצום, שיכול לבלבל. לכן כדאי לשים לב לכמה נקודות מפתח שיעזרו לכם בתהליך. קודם כל, כדאי להתחיל לחפש מוקדם ככל האפשר, כך תוכלו לחסוך זמן יקר שלא יתבזבז סתם. החליטו מה התקציב שלכם כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם על הטבעת, מה שיעזור לכם לצמצם את האפשרויות ולהתמקד ובכך להקל על הבחירה. נוסף על כך, כדאי לזכור שהטבעת הולכת לשמש אתכם לטווח הארוך, לכן היא חייבת להיות בנוייה מחומרים איכותיים, ברמת גימור גבוהה והיא חייבת להיות נוחה על האצבע ולשבת עליה כמו שצריך, דבר שבדר”כ כולל מדידות.

איך בוחרים את עיצוב הטבעת?

לבחור עיצוב לטבעת הנישואים הינה החלטה אינטימית ואישית, שמבוססת על טעמכם האישי. חלק מהאנשים מעדיפים טבעות נישואים גדולה בעלת נוכחות, חלק רוצים לחרוט את שמותיהם או את תאריך החתונה וחלק אחר מהאנשים שמעדיפים טבעות חלקות ועדינות. אנחנו לא נעשה את הבחירה בשבילכם, אבל אנחנו כן מתחייבים להעניק לכם את כל הסיוע והייעוץ שתזדקקו לו בתהליך הבחירה ולהציע לכם מגוון נרחב של אופציות  כי בסופו של דבר חשוב שטבעת הנישואים שלכם יהיו מעוצבות בצורה שאליו אתם הכי אוהבים, בין אם אתם מעדיפים טבעות עם גדולות, בין אם אתם מעדיפים טבעות עדינות יותר, או בכלל מאמינים שטבעות נישואים צריכה להיות חלקה כדי לסמל נישואין חלקים.

בחנות תכשיטי הנסיכה קניון הזהב יעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה